Merhaba Arkadaşlar bildiğiniz cep telefonlarımızdaki whatsapp uygulaması ile aynı olmadığını sizlere  aşağıda resimli anlatım olarak tanıtımını gerçekleştiriyoruz.

Mobil sohbet whatsapp uygulaması artık çok kolay ve hızlı olarak sizlere artık özel olarak çıkarmış olduğumuz sistemimiz en son sürümü olarak tasarımlanmıştır. Cep telefonlarınızın google play store üzerinden cep telefonunuza indirip cep numarası ile oluşturuluyor bizlerin çıkarmış olduğu Whatsapp mobil sohbet uygulaması google den www.beyazchat.com  dan giriş yaparak tüm kullanıcılarımız ile yazılı sesli görüntülü konuşa bilirsiniz whatsapp uygulamalı mobil odalarımızda mevcut olarak açılmıştır. Cep telefonlarınızın arkadaş yada bir aile dostunuzun başkaları ile görüşmelerinizi gizli tutamadığınız dan dolayı utanma yada her hangi bir sohbetinizi yakalanmamanız durumunda BeyazChat.Com whatsapp odalarında arkadaşlarınızı davet edip yada sitemizin kullanıcıları ile sohbet ede bilirsiniz sitemizde konuşulan her bir şeyin tamamen size ait özel olarak kalmasıdır. Bu yüzden insanların özgürlüğünü kısıtlamıyoruz. dilerseniz sadece sitemizin Site Kuralları içerisinde her hangi bir hata yapmamak için mutlaka kurallarımıza dikkat edilmesini arz ederim.

Mobil uygulamalı sohbet sitemizin ilk görünümü olan resimler alt kısımda mevcuttur. whatsapp mobil sohbet odaları görüntülü resim arşivleri görmeniz için yayın akışına bıraktır.

Whatsapp Görünümü ile aynı olduğuna bakmayın cep telefonunuzda tamamen gizli kalmıyor sitemizin kurallarına hay kırı olan bir davranış olduğu için sizlere daha iyi sohbet amaçlı hizmet verebilmek adına whatsap mobil görüntülü sohbet odalarını sunarız.