Merhaba Sanal Alemin sohbet site Kullanıcıları Sohbet ve Chat Siteleri Açıldığından bu yana bildiğiniz gibi kelebek yazılı chat sitelerinden beri artık pek çok sohbet siteleri gelişmiştir. 1999 da Bilgisayar üzerinden giriş yapılan siteler artık 2010 yılından sonra mobil uygulama konusunda kendilerini geliştiren Tasarımcılar sanal alemden pek çok iyi para kazanma şansı yaşadılar. Sanal alemde en iyi bu zamanda insanları ücretsiz diye kandırıp kendi chat sitelerinde sohbet odaların içerisinde yetki satışları bulunmaktadır. Kullanıcıların kendilerine ait yetki seviyesine göre fiyat miktarı konularak satışa sunulmuştur.

İnternet Üzerinden para kazanan Siteler Web Sayfalarında ücretsiz sesli ve görüntülü sohbet sitesi diye makale yada blog tarzında yazı paylaşımları bulunmaktadır. Bu Yüzden Sanal Alemde Artık Sohbet Site sahiplerinin yetki satışları haricinde oda satışları çıkarılmıştır. Sanal Alemde Arık 3 Sohbet Siteleri Oluşmaktadır. Speakychat Sohbet Sistemi ve Mobil Sistemli  pangi nin Çıkarmış Olduğu Mobil Sohbet ile Dakika satın alarak sesli ve görüntülü sohbet siteleri Arasında aslında hiç bir fark olmadığını Sizlere Tüm Sitelerin Kendilerine ait nasıl bir uygulama taşıdıklarını bir bir anlatımında bulunacağım fakat sohbet siteleri sahipleri için (Ceo) Dediğimiz Kurucu sistemi ile oluşan yetki seviyesi aslında anlamı sitenin kurucusu anlamına gelmektir. (Ceo) artık sanal alemde satışa bile sunulan yetki seviyesi oluşmuştur.

Sohbet Sitelerinin Para Konusunda Nasıl Kazançlarını elde edilir

Web Sitelerini Kuran Tasarımcılar Tek seferliğine sitelerinin Ana sayfalarını yılık hosting yada siteyi barındırma açısında korumalı bir sunucuya bağlamaları için yıllık olarak kiralama yada satın alma işlemini gerçekleştiriyorlar. Sohbet Oda konusunda kurulan sitenin (Ceo) Kurucusu isteğe bağlı açmak istediği oda sayısına göre ücret ödediği için kendi sohbet odalarının her aylık parasını çıkara bilmek için site içerisinde yetki ve oda satışları sunulmaktadır.

Kullanıcıların aslında yetki konusunda daha fazla ücret ödemesi zorunlu değildir. Kurucuların artık sanal alemden sadece kendilerine gelir elde etmek için kendi sitelerinden para kazanmak amaçlı insanları dolandırıyorlar. İnsanlar sanal alemde genelde kullanıcının Bayan olması erkekler tarafından daha fazla ücret ödemesinin en zayıf noktasını yakalıyorlar bazı model kullanıcılar aslında yeri geliyor sohbet ettiğiniz kullanıcının silip cam yani sahte kullanıcı otomatik olarak düzenlenen tuzak bu tuzağa insanları çekerek sanal elemden kolay para kazanılıyor Tüm sanal elemin aslında gerçekten bu konuları bildiğimiz için Beyaz Chat Mobil sohbet sitemizin oda satışı ve yetki seviyesinin tamamen ücretsiz olarak açılmıştır.

Sesli ve Görüntülü Sohbet Siteleri artık radyo sistemli olduğu için site sahiplerinin radyo kanalında Dj bulamadığı için kısa kodlama ile otomatik başka radyo kanalını kendi sitelerine ekleyerek radyo sitemiz var gibisinden insanları kandıra biliyorlar bu yüzden sanal alemde insanların kandırılmaması için artık sizlere yaza bileceğim bazı konularda bizleri takip ederek tüm kullanıcılarımızı ve misafirlerimizi aydınlata biliriz. Dilerseniz Sayfamızın üst köşesinde iletişim bölümünden de öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.