Türkiye’de ve Avrupa’da Genel olarak sesli chat her kezin sanmış olduğu sesimiz ile konuşan bir chat platformu ama İnsanlara sesli ve görüntülü sohbet diyeceğimiz yerde onlara sadece sesli chat ismi ile kategori oluşturulmuştur. Kameralı Sesli ve Yazılı Chat anlamını taşıyan SepeakyChat odaları ile sunulan bir sesli chat sitesidir.

SpeakyChat Odalarında sesli chat yapa bilmek için eskiden insanlar yazılı chat siteleri aklında kaldıkları için kimileri de Mesene ve Skype gibi telefon gibi görüşme yapılmasını sağlayan bir platformudur. Fakat Speakychat daha mobil üzerinden giriş yapılmamaktadır. Genelde aslında her site şimdi sesli chat gibi oluşan bir kategori seviyesine gelmiştir. Sanal aleme katılan kullanıcıların sadece istedikleri zaman,eğlence ve gır gır şamata kimiside sanal alemde Aşk peşinde koşar aslında en güzeli seviyeli dostluklar kura bilmektir.

Sesli ve Kameralı Görüntülü sohbet etmek insanlardaki güvenci daha fazla artıyor karşınızdaki kullanıcılar ile sanalda tanışım onlarla sesli chat yaparak dost olabilirsiniz. Beyaz Chat Sesli ve Kameralı sohbet platformuna Hoş Geldiniz.