Sayın kullanıcılarımız ve misafir arkadaşlar 18.11.2018 Türkiye de Kış döneminde sesli chat sitelerinin yeni festivali kullanıcılarının daha yoğun olduğu zamana denk geliyor. Bu sene kışın sesli chat sitelerinden sonra mobil sohbet sitelerini çıkaran pangi mobil görüntülü sohbet odalarının sayesinde sesli chat sitelerin kullanıcı sayısını azaltmış bulunuyor. Günümüzdeki bu zamana kadar açık olan sesli chat sitelerin devamlı aktif olması onlar için büyük bir sabırla sitelerini kapatmadılar bu yüzden sitelerinin kullanıcı sayısı bir siteyi ayakta tuta bilecek kapa sitede olduğunu gösterir.

Sesli ve Görüntülü Sohbet Odalarında her sene bütün sitelerin Kullanıcı sayısı bir andan azalırken bazı sitelerin sohbet odalarının da insanları kandırarak bot sistemini aktif hala getiriliyor bu da sitenin dolu olduğunu göstermektedir. Real hayatımızda nasıl esnaflar tarafından aralarında oluşan rakı bet oluyorsa sanal alemde özellikle sesli chat yada sohbet sitelerinde de kendi aralarında rakı bet oluşmaktadır. insanlar kendi sitelerine kullanıcı sayılarını daha yüksek tuta bilmek için insanlara yetki yada site içerisinde güzel bir sorumluluk vererek ücretsiz olarak insanları çekmeyi başaran site sahipleri olmuştur.

Festival zamanı kışın kullanıcı sayılarının artışını sağlayan her site için yeniden bir başlangıç olarak sitelerinin daha güzel yerlere taşıyan sitelere başarılarımızı dileriz.