Sevgili BeyazChat.Com sesli mobil sohbet ziyaretçileri;

Mobil Sohbet sitelerin sıra dışı ve teknolojik olarak bir örneği bulunmayan sistemine olan aşinalığınız mevcut durumda beklemeyi versin, yepyeni özelliğimiz olan Mobil Sesli Sohbet Eklentisini duyurmaktan onur duyduğumuzu paylaşıp konu hakkında kısa ama detaylı bir bilgi verelim istedik.

Tüm mobil chat site sahiplerinin ve kullanıcılarının ÜCRETSİZ olarak faydalandığı bu sesli sohbet mobil eklentisi ile artık daha güvenli ve daha kontrollü sohbet edecek, zaman geçirmiş olacaksınız. Mobil Sohbet Eklentisinin indirme linkini konunun sonunda görebileceksiniz.

Mobil Sohbet Eklentisinin Amacı Nedir?

1- Bu eklenti sayesinde Google Chrome tarayıcılardan giriş yaptığınızda ve eklenti yüklü durumdaysa, sanal ortamda size şantaj yapan, hakaret eden veya güvenliğinizi tehdit eden insanlardan artık tamamen kurtulmuş olacaksınız. Tabii bu durum sadece Pangi’nin çıkarmış olduğu sesli mobil sohbet sistemini kullanan sitelerin kullanıcıları, yöneticileri ve site sahipleri için geçerlidir.

2- Browser tarayıcı teknolojisi maalesef ki, kişileri tespit etmekte çok zayıf ve eksik. Kötü niyetli, küfürbaz, sohbet etmesini bilmeyen, bilmediği için sadece ortam bozan, ezik,bozuk,büzük kişileri sistemden uzaklaştırmak ise IP Adresi dediğimiz ve günümüzde artık pek bir manası kalmayan sayılar aralığını uzaklaştırmaktan başka çare yoktu. Tabii bunu yaptığınızda bu ruh sağlığı yerinde olmayan şahıs, IP değiştirip geri gelebildiği için yine giriş yapıyordu. Bu durumun böyle olmayacağını ve çok zahmetli olsa da bazı önlemler almamız için harekete geçmemiz gerektiğini elbette biliyorduk, çünkü bu işi sesli sohbet panelleri hobi veya heves olsun diye yapmıyoruz, mühendislik projeleri geliştiren bir ekip olduğumuzu anımsatmam lazım zahir.

3- Artık IP Adresine değil, bu eklenti sayesinde direkt olarak kişinin bilgisayarına yasak verebiliyorsunuz, bu sayede bu “ruh hastası kötü niyetli” kişi yasaklanan bilgisayardan artık giriş yapamayacak.

4- Eklenti şu an için sadece Google Chrome için geliştirilmiştir, yakın zamanda Firefox, EDGE, Yandex için de gerekli çalışmalar başlatılacaktır.

5- Eklentiyi sadece bir kere indirip kurmanız durumunda Pangi’nin sesli mobil sohbet sistemini kullanan diğer tüm siteler için geçerli olacaktır, her site için ayrı ayrı eklenti indirmenize gerek yoktur.

Mobil Sohbet Eklentinin İndirme adresi

https://chrome.google.com/webstore/detail/pidjmgfbfhbajgecpfdelcffileeomhc