Merhaba Değerli Takipçilerimiz Kameralı sohbet platformumuzda sizlere daha iyi sohbet amaçlı hizmet vere bilmek için sitenin içerisindeki yetkili ve görevli kişilere özel bir sohbet odaları değildir. Karşılıklı Kameralı Sesli Sohbet ede bilmek için sitenin içerisinde yetki olmak yada üye olmak amaçlı bir sohbet platformu değildir. Sitenin içerisinde misafir yada üye isterseniz yetkili kişiler sadece karşılıklı kameralı sohbet etme imkanı değil sitemizin tüm içerisinde bulunan her kez dahil sesli kameralı sohbet ve chat yapabilir sadece sitemizin önde gelen görevli arkadaşlarımız sanal alemde dost yada yıllarını veren sesli chat sitelerine kendilerinin her zaman daha tecrübeli olduğuna inanarak onların sitemizi daha iyi bir şekilde sitemizdeki misafirlerimizin ve kullanıcılarımızın daha iyi sohbet edebilmek amaçlı yetkiye sahiptirler .

Sesli ve Görüntülü Sohbet Odaları her kez için kullanıma açık olmuştur. Site içerisinde her hangi bir ücret ödemeden kamera aça bilir sesli sohbet edebilirsiniz. Sitemiz Tamamen ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Beyaz Chat Daima zirvede kalan sohbet oda içerisinde Aile bir ortam oluşturan tek site olarak biliniriz. 2019 Yılında Tüm Kullanıcılarımıza ÖZEL Olarak Renkli Rumuz Kullanılmalarını hizmetimize sunacağız Bu sürecindeki hizmetlerimiz devam ediyor bu yüzden genel olarak sitemizin yıl başı gecesi karşılıklı sesli konuşma imkanını 3 kişilik aynı anda mikrofon alarak sanal alemdeki sesli sitelerinde ilk defa yeni bir yenilik oluşturulacaktır. Bu yenilik de Özel olarak üyelerimiz ve misafirlerimize ait özel değil Tüm Kullanıcılarımızın Kullana bileceği sohbet odalarında 3 arkadaş kendileri arasında kamera aça bilecek ve sesli konuşma imkanı sağlanacaktır..

Sesli Sohbet Kamera Açma özelliği taşıyan bir Speakychat Özelliği olan odalarımız içerisinde Chrome Tarayıcınızı Kullanarak sitemize giriş yapa bilmek için Bir sonraki makalemizde sizlere açıklanacaktır BeyazChat İyi Sohbetler diler..