Merhaba arkadaşlar kameralı chat sitelerinde iki ye ayrılan sohbet platformu bulunmaktadır. mobil uygulama masaüstü uygulaması mobil uygulamalarında kameralı chat olma şansı daha az olarak bilinir genelde sanal alemde kameralı sohbet mobilde uygulama tarayıcısı daha düşük olduğu için internet kotası yada cihazınızın uygulaması düşük olduğunda sadece kamera değil ayrı zamanda sesli bağlantı sorunu da yaşaya bilirsiniz. sanal alemde her kez önüne gelen kullanıcıları kandırarak web sayfalarında kameralı mobil sohbet sitesi diye sitenin slogan olarak yazıyorlar aslında maksatları sitenin trafik konusunda yoğunlaştırma amaçlı insanları bir nebi kendi sitelerinin seo dedikleri sitelerinin belli kelimelerde yer almasını sağlamaktır.

Kameralı Sohbet masaüstü dediğimiz bilgisayarlarınız olarak algılar fakat masa üstün de kameralı sohbet olma şansı yüksektir. Çünkü bilgisayarınızın kamerası varsa isterseniz her kameralı sohbet odalarında kamera açma şansınız olabilir örneğin; speakychat odaları, pangi  mobil odaları gibi sohbet odalarında bilgisayarınızdan kameralı sohbet yapabilirsiniz. Kameralı Chat uygulaması indirme arkadaşlar mobil cihazınızın android sistemli ise google play storeden daha kolayca indire bilirsiniz. bu yanı sıra masa üstü uygulaması ise indirme yapmadan direk site adı ile giriş yaptığınızda daha kolayca giriş yapabilirsiniz. Kameralı sohbet etmek görüntülü sesli konuşma özelliklere de sahip olan siteler tarafından bay yada bayan arkadaş edine bilmeniz için bir nebi karşınızdaki kişilerle daha iyi görünmek yada tanışım real hayatınızda izdivaç kurabilmek adına yapılmıştır.

Görüntülü Konuşmak yada yazılı sohbet etmek isteyen arkadaşlar kamera açma gibi lüksünüz yoktur. her sitede özgür olup dilediğiniz gibi takıla bilir isterseniz sadece kameralı chat sitelerini ziyaret anlamında bile üye olmadan misafir olarak giriş yapabilirsiniz. bizleri dinlediğiniz için teşekkür eder iyi sohbetler dileriz.