Merhaba Saygı değer kullanıcılarımız ve Beyaz Chat üyeleri 1999 yılın da kelebek ve yazılı mobil sohbet sitelerine giriş yaparken javasız setup ile bilgisayarınıza yüklenmediği takdir de sohbet yazılım sistemine giriş yapılamıyordu şimdi günümüzde pek çok siteler Javasız sohbet olmuyor beyazchat.com olarak yenilikler her zaman yeni bir adımla tüm sanal alemin en güzel teknolojisine sahiptir. Beyaz Chat Mobil sohbet odalarına Javasız mobil sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Mobil versiyonlu Cep telefonlarınızın tarayıcınıza her hangi bir program yüklemeden mobil sohbet odalarında hızlı ve kolay kullanımlı olarak sohbet edebilirsiniz. Yıllar önce mobil versiyonlu yazılı sohbet siteler vardı fakat sesli ve görüntülü olmadığından dolayı insanlar kendileri arasında sadece yazılı sohbet edebiliyorlardı, Bu nedenle beyazchat her zaman Türkiye’de ve Avrupa’da yeniliklere daha hızlı ve kolay bir şekilde başlamıştır. Yazılı chat siteleri artık günümüzde pek çok fazla kalmamıştır bazı sesli ve görüntülü sohbet siteleri içerisinde yetkili olmak yada oda sahibi olmak için belli miktarda ücret ödemeniz gerekiyor bu yüzden beyazchat.com her zaman sitesinde ücretsiz hizmet verebilmektedir.

Sesli Mobil Chat Siteler arasında en güzel hizmeti sunarak tüm kullanıcılarımıza ücretsiz sohbet sistemini beyazchat mobil üzerinden dilerseniz bilgisayar yada tablet lap top  gibi cihazlardan kolayca giriş sağlanabilir. Sesli sohbet sitelerde speakychat vardır bu yüzden mobil siteleri ile sesli chat siteleri bir birinden ayırt eden özellik her hangi program yüklemeden giriş yapabilmektir. Tüm Kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz…